Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse Liquid Arctic 120 për procesorë, 2x120 mm

Kodi i produktit:
180122
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
22.5
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
300
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 
Ju kurseni : 3.00   (4%)
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja Arctic Liquid 120 është e dizajnuar për procesorë, e cila bën ftohjen përmes sistemit të ujit. Ftohësja përmban një bllok procesori ku përçohet uji në të, një pjesë pasive dhe dy ftohëse prej 120 mm. Blloku i ujit dhe radiatori janë të lidhur përmes dy gypave mA, në të cilat rrjedhë uji. Shpejtësia e dy ftohëseve me diametër prej 120 mm është 500-1350 rrotullime në minutë, me rrjedhje të ajrit 74 CFM. Përkrah këto lloje të socket: AMD AM2, AM2 + AMD, AMD AM3 AMD AM3 + AMD AM4, AMD FM1, FM2 AMD, AMD FM2 +, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011 Intel 2011-3. Dimensionet e ftohëses janë 120 x 155 x 49, me peshë 829 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670082120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFRE00016A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
27 Tetor 2015
Lartësia e ftohësit [mm]:
49
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
22.5
Përmasat:
120 x 155 x 49
Pesha (g):
829
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
74
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 350
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Ftohëse Liquid Arctic 120 për procesorë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE