Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohësi NZXT FZ-120, 120mm, i zi - bardhë

Kodi i produktit:
134747
Drita e pasme:
Jo
EAN:
5060301690077
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RF-FZ120-02
Lansuar:
21 Gusht 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 
Ju kurseni : 4.00   (30%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit NYXT i serisë FZ-120 me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi NZXT ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 1200 rrotullime për minutë, qarkullim të ajrit deri në 59.1 CFM dhe nivel të zhurmës 26.8 db, dizajni i veqantë me 13 krahë e bën edhe më elegant flladitësin. Flladitësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 40.000 orë, flladitësi lidhet me energji elektrike me anë të lidhësve 3-gjilpërësh por ka mundësi me lidhje edhe me sistemin Molex 4-gjilpërësh

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
5060301690077
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RF-FZ120-02
Lansuar:
21 Gusht 2013
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
26,8
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
NZXT
Shpejtësia e ajrit (CFM):
59,1
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com

Bashkangjitja Ftohësi NZXT FZ-120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE