Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohësi SilentiumPC Mistral 140mm, i zi

Kodi i produktit:
143565
Drita e pasme:
Jo
EAN:
5900308750711
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC046
Lansuar:
4 Janar 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit SilentiumPC i serisë Mistral me dimension 140 mm është flladitës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem për ftohje. Ftohësi SilentiumPC ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 1000 rrotullime për minutë, qarkullim të ajrit deri në 60.67 CFM dhe nivel të zhurmës 18.7 dBA, dizajni i veqantë me 11 krahë e bën edhe më elegant flladitësin. Flladitësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 50.000 orë, flladitësi lidhet me energji elektrike me anë të lidhësve 3-gjilpërësh. Dimensionet e flladitësit janë 140 x 140 x 25 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
5900308750711
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC046
Lansuar:
4 Janar 2014
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
18,7
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 25
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit (CFM):
60,67
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 000

Bashkangjitja Ftohësi SilentiumPC Mistral 140mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE