Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohësi SilentiumPC Sigma Pro, 120 mm, i zi

Kodi i produktit:
184519
Drita e pasme:
Jo
EAN:
5904730204286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC133
Lansuar:
10 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit SilentiumPC i serisë Sigma me dimension 120 mm është flladitës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem për ftohje. Ftohësi SilentiumPC ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 1200 rrotullime për minutë, qarkullim të ajrit deri në 60.67 CFM dhe nivel të zhurmës 15 dB, dizajni i veqantë me shtatë krahë e bën edhe më elegant flladitësin. Flladitësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 50.000 orë, flladitësi lidhet me energji elektrike me anë të lidhësve 3-gjilpërësh. Dimensionet e flladitësit janë 120 x 120 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
5904730204286
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC133
Lansuar:
10 Shkurt 2016
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
12,9
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit (CFM):
38,5
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200

Bashkangjitja Ftohësi SilentiumPC Sigma Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE