Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohësi SilentiumPC Sigma Pro, 140 mm, i zi

Kodi i produktit:
184521
Drita e pasme:
Jo
EAN:
5904730204309
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC136
Lansuar:
10 Shkurt 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 
Ju kurseni : 2.00   (14%)
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit SilentiumPC i serisë Sigma PRO me dimension 140 mm është flladitës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem për ftohje. Ftohësi SilentiumPC ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 800 rrotullime për minutë, qarkullim të ajrit deri në 77.01 CFM dhe nivel të zhurmës 10.9 dB, dizajni i veqantë me shtatë krahë e bën edhe më elegant flladitësin. Flladitësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 50.000 orë, flladitësi lidhet me energji elektrike me anë të lidhësve 4-gjilpërësh. Dimensionet e flladitësit janë 140 x 140 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
5904730204309
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC136
Lansuar:
10 Shkurt 2016
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
10,9
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 25
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit (CFM):
45,3
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
800

Bashkangjitja Ftohësi SilentiumPC Sigma Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE