Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohësi SilentiumPC Zephyr, 120 mm, i zi

Kodi i produktit:
134483
Drita e pasme:
Jo
EAN:
5900308750926
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC017
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit SilentiumPC i serisë Zephyr 120 me dimension 120 mm është flladitës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem për ftohje. Ftohësi SilentiumPC ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 500 - 1300 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 15 dB, dhe qarkullim të ajrit 44.37 CFM, dizajni i veqantë me 7 krahë e bën edhe më elegant flladitësin. Flladitësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 50.000 orë, flladitësi lidhet me energji elektrike me anë të lidhësve 4-gjilpërësh. Dimensionet e flladitësit janë 120 x 120 x 25 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
5900308750926
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC017
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
14 Gusht 2013
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
15
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit (CFM):
44,37
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 300

Bashkangjitja Ftohësi SilentiumPC Zephyr edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE