Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohësi SilentiumPC Zephyr 120mm, transparent - i kaltër LED

Kodi i produktit:
134481
EAN:
5900308750865
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC023
Lansuar:
14 Gusht 2013
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit SilentiumPC i serisë Zephyr 120 me dimension 120 mm është flladitës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem për ftohje. Ftohësi SilentiumPC ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 1100 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 13.6 dB, dhe qarkullim të ajrit 39.6 CFM, dizajni i veqantë transparent me dritë LED të kaltër e bën edhe më elegant flladitësin. Flladitësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 50.000 orë, flladitësi lidhet me energji elektrike me anë të lidhësve 3-gjilpërësh. Dimensionet e flladitësit janë 120 x 120 x 25 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900308750865
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC023
Lansuar:
14 Gusht 2013
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
13,6
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit (CFM):
39,6
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 100

Bashkangjitja Ftohësi SilentiumPC Zephyr 120mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE