Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set i ftohësve Arctic F12 PWM PST, 120 mm, pesë copë

Kodi i produktit:
176880
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700795
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00062A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Arctic F12 PWM set 5 copë me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit nga 600 deri 1350 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 0.5 Sone. Dizajni i veçantë me nëntë tehe me ngjyrë të bardhë e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës PWM me 4-gjilpëra. Ky set ka pesë ftohës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700795
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00062A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
26 Gusht 2015
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
109
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
74
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 350
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Set i ftohësve Arctic F12 PWM PST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE