Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Stand Ftohës për laptop Yenkee YSN 210, 17'', i zi

Kodi i produktit:
189383
Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8590669120307
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
45008166

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' me dy ftohës me diametër 80 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 25 dBA. Dimensionit e produktit janë 350 x 260 x 15 - 40 mm dhe peshon vetëm 1.060 g.

Vlerësimet

Praktik, e let, let rregullohen kembet, duket stabil.
e perdori per laptop 12.5 inch.
per 17 inch personalisht me duket qe eshte pak i vogel.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e mbështetur e ekranit [inç]:
17
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8590669120307
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
45008166
Lansuar:
16 Prill 2016
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Niveli i zhurmës (dB):
25
Përmasat:
350 x 260 x 15
Përmasat [mm]:
480 x 280 x 40
Pesha (g):
1 060

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE