Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës temperature Scythe

Kodi i produktit:
155713
EAN:
4571225054827
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TM03-BK
Lansuar:
8 Korrik 2014
Prodhuesi:
Scythe

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 2.00   (11%)
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti i kompanisë japoneze Scythe është njëri ndër kryesorët si matës temperature. Ky matës temperature është i aftë t'i shfaqë dy vlera në të njëjtën kohë. Posedon dy llojet e matjeve të temperaturës siç janë Celsius, Farenhait, Dimensionet e tij janë 53.5 x 30.5 x 20.5 mm dhe për shkak të materialit të ndërtimit peshon vetëm 34 g. Gjatësia e kabllos është 70 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4571225054827
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TM03-BK
Lansuar:
8 Korrik 2014
Prodhuesi:
Scythe

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE