Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panel monitorues ASUS ROG për kompjuter

Kodi i produktit:
150351
EAN:
4716659646631
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90MC01W0-M0EAY0
Lansuar:
19 Prill 2014
Prodhuesi:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi i mirënjohur ASUS po zgjeron gamën e vet të aksesorëve praktik në formën e një baze praktike ROG Front Base. Paneli është projektuar për të monitoruar gjithçka thelbësore, ku mund të ndryshoni shpejtësinë e ventilatorve dhe t'i rregulloni ato drejtpërdrejt gjatë kohës që kompjuteri po punon. Baza e ROG Front është një nga modelet më të mëdha dhe do të ju nevojiten dy mbyllje të jashtme 5.25" në kabinetin e kompjuterit për t'a instaluar. Ekrani LCD është pothuajse perfekt kur tregon informacione të rëndësishme të sistemit, duke përfshirë shpejtësinë e ventilatorit, temperaturën dhe frekuencën e procesorit, si dhe frekuencën e pllakës amë. Nëse ndonjë parametër kërkon vëmendjen tuaj, ju do të informoheni menjëherë. Ju mund të lidhni ftohësin e CPU dhe deri në katër ventilatorë të kabinetit në kontrollues. Ekzistojnë gjithashtu veçori të tjera praktike si Quick EQ, një buton i veçantë për të fshehur dritaret aktive në çast, dhe një buton Boss Key, një buton CPU overclocking në dy nivele të ndryshme dhe lidhës klasike audio me një port USB për furnizim të vazhdueshëm me energji. Paneli është i pershtatshëm vetëm me sistemet operative Windows 7, 8, 8.1 dhe pllakat amë ROG Maximus VI, Rampage IV Black Edition dhe pllakat amë të tjera ROG_EXT.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659646631
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90MC01W0-M0EAY0
Lansuar:
19 Prill 2014
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE