Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panel për ftohje Airen Multi, e zezë

Kodi i produktit:
95699
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN-PBM
Lansuar:
26 Gusht 2011
Përmasat:
148x42x70
Prodhuesi:
Airen

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 
Ju kurseni : 20.00   (44%)
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
44% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Airen është e njohur për produktet e tyre siç janë kabinete, ftohës, mikrofonë dhe produkte tjera të nevojshme. Tani vie në formën e një paneli i cili është shumë i lehtë për t'u vendosur me një diagonale prej 5.2" dhe me plot ndërlidhës. Funksioni i këtij paneli është që të rregullojë shpejtësinë e ftohësit ne akomodim me temperaturën. Gjithashtu është i pajisur me një alarm për temperatura të larta. Përveç rritjes së shpejtësisë, ky panel gjithashtu zvogëlon edhe shpejtësinë dhe në të njëjtën kohë edhe zhurmën që bën ftohësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN-PBM
Lansuar:
26 Gusht 2011
Përmasat:
148x42x70
Prodhuesi:
Airen
Ueb-i i prodhuesit:
Airentec.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE