Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panel për ftohje Airen Multi, i hirtë

Kodi i produktit:
95700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN-PSM
Përmasat:
148x42x70
Prodhuesi:
Airen
Ueb-i i prodhuesit:
Airentec.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 
Ju kurseni : 7.00   (14%)
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Airen është e njohur për produktet e tyre siç janë kabinete, ftohës, mikrofonë dhe produkte tjera të nevojshme. Tani vie në formën e një paneli i cili është shumë i lehtë për t'u vendosur me një diagonale prej 5.2" dhe me plot ndërlidhës. Funksioni i këtij paneli është që të rregullojë shpejtësinë e ftohësit ne akomodim me temperaturën. Gjithashtu është i pajisur me një alarm për temperatura të larta. Përveç rritjes së shpejtësisë, ky panel gjithashtu zvogëlon edhe shpejtësinë dhe në të njëjtën kohë edhe zhurmën që bën ftohësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN-PSM
Përmasat:
148x42x70
Prodhuesi:
Airen
Ueb-i i prodhuesit:
Airentec.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE