Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grilë për ventilatorë WATERCOOL Classic 280mm, e zezë

Kodi i produktit:
250725
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4251312602321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
21161
Lansuar më:
27. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbulesë është e gjithanshme dhe prandaj është e pajtueshme me shumë radiatorë. Megjithatë, mund të përdoret gjithashtu pa një ftohës. Fleta metalike me trashësi prej 1 mm ka një veshje të fortë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4251312602321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
21161
Lansuar më:
27. 2. 2019
Prodhuesi:
WATERCOOL

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE