Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panel xhami Be quiet! Silent Base 800/600 për Kabinet

Kodi i produktit:
194393
EAN:
4260052184349
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Silent Base 600, Silent Base 800
I përdorshëm me markat:
Be quiet!
Kodi i prodhuesit:
BGA01

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë, është panel për kabinete, i cili ka 2 shtresa xhami. Ofron izolim të zërit dhe e mbron xhamin nga gërvishtjet Hapësira prej 9mm e xhamit dhe panelit ofron izolim perfekt të zërit. Xhami është i pajisur me veshje të pambukut që e përmirëson edhe më shumë izolimin. Xhami që ky panel ka, është i krijuar nga polikarbonati i cili e bën atë shumë rezistent ndaj gërvishtjeve dhe thyerjes, e po ashtu e absorbon zërin në mënyrë perfekte.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260052184349
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Silent Base 600, Silent Base 800
I përdorshëm me markat:
Be quiet!
Kodi i prodhuesit:
BGA01
Lansuar:
14 Korrik 2016
Prodhuesi:
Be quiet!
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Panel xhami Be quiet! Silent Base 800/600 për Kabinet edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE