Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Modul ASUS TPM-L R2.0 (20-1 pin)

Kodi i produktit:
258347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
90MC0410-M0XBN0
Lansuar më:
30. 3. 2019
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Moduli 20-1-pin dhe LPC TPM është i përputhshëm me kokat 20-1-pin të pllakës amë dhe mund të ruajë në mënyrë të sigurt çelësat, certifikatat digjitale, fjalëkalimet dhe të dhënat. Trusted Platform Module (TPM) gjithashtu ndihmon në përmirësimin e sigurisë së rrjetit, mbrojtjen e identiteteve digjitale dhe sigurimin e integritetit të platformës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
90MC0410-M0XBN0
Lansuar më:
30. 3. 2019
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE