Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panel për kasë Fractal Design Meshify C - e bardhë

Kodi i produktit:
252206
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Fractal Design
Lansuar:
15. 1. 2019
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Fractal Design

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Fractal Design është një prodhuese e njohur botërisht për kasat kompjuterike me cilësi të lartë dhe aksesorët e tyre. Tani ju sjell panelin e përparmë për kasën kompjuterike Meshify C. Ju merr kohë vetëm një moment për të zëvendësuar panelin. Filtri i pluhurit është i përfshirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Fractal Design
Lansuar:
15. 1. 2019
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Fractal Design
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE