Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshatës për USB 3.0 - 2.0 Delock

Kodi i produktit:
145077
Dizajnuar për:
PC
EAN:
4043619832811
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.3
Kodi i prodhuesit:
83281

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Delock është e angazhuar për produkte kualitative, dhe përfshin edhe përshtatës. Ky përshtatës ju lejon juve të lidhni USB 3.0 me ndërlidhësin e USB 2.0 në pllakën amë. Ky përshtatës ka një dalje energjie prej 500 mA dhe një shpejtësi transferimi 480 Mb / s. Gjatësia e tij është 30 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
4043619832811
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.3
Kodi i prodhuesit:
83281
Lansuar:
28 Janar 2014
Lloji i kabllos:
Reduktues
Prodhuesi:
DeLock
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com

Bashkangjitja Përshatës për USB 3.0 - 2.0 Delock edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE