Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë lidhëse Akasa AK-CBUB17-40B

Kodi i produktit:
120686
EAN:
4710614533448
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CBUB17-40BK
Lansuar:
20 Dhjetor 2012
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka lidhëse AKASA AK-CBUB17-40B shërben për hapsirë të jashtme PCI duke ofruar 2 lidhës USB 3.0, dhe njëkohësisht duke ju lejuar të përdorni ndërfaqe për drajva të jashtëm. Kabllo e pllakës është e lidhur me hyrje të jashtme në pllakën amë duke ju lejuar juve të rrisni numrin e lidhësve USB. Kabllo USB 3.0 ofron shpejtësi të lartë deri në 10 herë më të shpejtë se versioni 2.0

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614533448
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CBUB17-40BK
Lansuar:
20 Dhjetor 2012
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE