Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Be quiet! Silent Base 801, e zezë

Kodi i produktit:
246163
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i hapësirave për karta:
9
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240/360mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360/420mm, slot i pasëm120/140mm
Prodhuesi:
Be quiet!

Si të porosisim në Gjirafa50?

154.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Silent Base 801 është kasa e përsosur për krijimin e një kompjuteri stabil që do i lehtësoj kryerjen e punëve ditore. Aksesori është i ndërtuar për pllakat amë të llojit mini-ITX, mATX, ATX dhe ATX, mban 5-7x hapësira të brendshme me madhësi 3.5" dhe 11-15x hapësira të brendshme me madhësi 2.5 / 3.5", mban 8 hapësira për flutura (me 3 flutura të instaluara) si dhe vjen me madhësi prej 539 x 282 x 522 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
18.5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
44,9
Hapësira për ftohës:
3x140mm
Kodi i prodhuesit:
BG029
Lansuar:
6. 10. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i shtëpizës:
Bigtower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
7
Numri i hapësirave për karta:
9
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5 (11-15x), brendshëm 3,5 (5-7x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente, filter për pluhur, kontroller për ftohës
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
539 x 282 x 552
Prodhuesi:
Be quiet!
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240/360mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360/420mm, slot i pasëm120/140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com
Vende për ftohës:
Sipërme 3x120/140mm, përparme 3x120/140mm, pasme 1x140mm

Bashkangjitja Kasë Be quiet! Silent Base 801 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE