Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Corsair Carbide Series 678C, zhurmë e ulët, TG,e zezë

Kodi i produktit:
277731
Besueshmëria:
100 %
Materiali:
Çelik
Trashësia mm:
549
Prodhuesi:
Corsair
Pesha kg:
13,06

Si të porosisim në Gjirafa50?

222.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa e kompjuterit Corsair Carbide Series 678C me ngjyrë të zezë përkrahë pllakëzat amë të tipit ATX, Extended ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. Dizajni i brendshëm ka hapësirë për vendosjen e dy disqeve me dimensione 6x 3.5" dhe 3x 2.5 ", si dhe është dizajnuar me hapësirë të veçantë për instalimin e drive-ve optik, vend të kartës grafike dhe vende të rregullatorëve. Gjatësia maksimale e kartës VGA është 370 mm. Lartësia maksimale e ftohësit të CPU është 170 mm. Pjesa e përparme e kasës ka 2 dy porte USB 3.2, konektori 3.2 Gen1 tip-A dhe 1 porte USB 3.2 Gen2 tip-C dhe fole audio 1x 3,5 mm. Kasa vjen pa furnizues me energji, dimensionet e saj janë 239 x 497 x 549mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
3x140mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
370
Gjerësia mm:
239
Kodi:
CC-9011167-WW
Lansuar:
16. 12. 2019
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
170
Lartësia mm:
497
Lidhësit:
3,5mm jack (1x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x), USB-C 3.2 Gen 2 (1x)
Materiali:
Çelik
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm, 420mm
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
3
Numri i hapësirave për ftohës:
9
Numri i hapësirave për karta:
9
Pesha kg:
13,06
Prodhuesi:
Corsair
Trashësia mm:
549
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE