Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Thermaltake View 71 TG, me xham, e zezë

Kodi i produktit:
251513
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i hapësirave për karta:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
Sistem ftohës me ujë:
Slot anësor 120/140/240/280/360/480mm, sipërm 120/140/240/280/360/480mm, përparëm 120/140/240/280/360/420mm, poshtëm 120mm, pasëm 120/240mm
Prodhuesi:
Thermaltake

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
199.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

View 71 TG Edition ofron përkrahje për sisteme të ftohjes dhe ka hapësirë të gjerë të rrethuar nga qelqi i zbutur me trashësi 5 mm për një pamje unike. Ju mund të hapni panelet anësore të varura për qasje të lehtë. Panelet kanë hapësirë të mjaftueshme për rrjedhjen optimale të ajrit. View 71 TG jo vetëm që ka një pamje interesante, por edhe kur vjen puna te performanca, kufizimi i vetëm është imagjinata e përdoruesit. Kjo kasë mbështet formatet e pllakave amë mini-ITX, mATX, ATX dhe E-ATX. Ajo ofron tre deri në shtatë pozicione të brendshme 3.5" dhe gjashtë deri në dhjetë pozicione të brendshme 2.5" për vendosjen e disqeve HDD / SSD. Dizajni modular lejon çdo rregullim të disa komponentëve. Kasa poshtu ka pozicione për 9 ventilatorë. Dy prej tyre me diametër 140 mm Riing me ndriçim blu LED janë të para-instaluar. Paneli i përparmë ofron dy porte USB 3.0, dy porte USB 2.0 dhe lidhës për audio. Dimensionet e kasës janë: 592 x 274 x 577 mm me një peshë prej 18.9 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
2x140mm LED
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
19
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
41
Kodi:
CA-1I7-00F1WN-00
Lansuar:
3. 1. 2019
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
2
Numri i hapësirave për ftohës:
9
Numri i hapësirave për karta:
10
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (6-10x), brendshëm 3,5" (3-7x)
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, filter për pluhur, anësore transparente, pjesë lëvizëse
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
592 x 274 x 577
Pesha [kg]:
18,9
Prodhuesi:
Thermaltake
Sistem ftohës me ujë:
Slot anësor 120/140/240/280/360/480mm, sipërm 120/140/240/280/360/480mm, përparëm 120/140/240/280/360/420mm, poshtëm 120mm, pasëm 120/240mm
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
Vende për ftohës:
Sipërm 3x120mm/2x140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, poshtëm 2x120mm, pasëm 1x120/140mm

Bashkangjitja Kasë Thermaltake View 71 TG edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE