Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Define XL R2, e zezë

Kodi i produktit:
124640
EAN:
7350041081005
Përmasat e kutisë:
232 x 559 x 560
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (4x), brendshëm 3,5" (8x)
Numri i ventilatorëve:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fractak Design ka hedhur në treg kasat e serisë Define XL R2 që pastaj vjen me modelin më kualitativ Define XL. Ky model siguron ftohje të mirë, porte të mjaftueshme si dhe përkrahje për pllakat amë të tipit ATX, Micro ATX, mini-ITX dhe E-ATX, gjithashtu kjo kasë tetë porte të brendshme me 3.5" si dhe 4 porte të jashtme me 5.25". Kjo kasë ka një dizajn modern dhe dimensionet e saj janë 232 x 559 x 560 mm dhe peshon përafërsisht 16.4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041081005
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Extended ATX (e zgjeruar), Micro-ATX, Mini-ATX, XL-ATX
Ftohës të vendosur:
3x140mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
48
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-DEF-XL-R2-BL
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
22 Mars 2013
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Bigtower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
7
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
4
Numri i hapësirave për karta:
9
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
8
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (4x), brendshëm 3,5" (8x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente, filter për pluhur, kontrollor për ftohës, izolim ndaj zhurmës
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
232 x 559 x 560
Pesha [kg]:
16.4
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 240/280mm, slot i përparëm 240mm, slot i poshtëm 120mm, slot i pasëm 120/140mm
Slote për ftohës:
Anësor 1x120/140mm, sipërm 2x120/140mm, montuar 3x140mm, përparëm 2x120/140mm, poshtëm 1x120/140mm, pasëm 1x120/140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Anësor 1x120/140mm, sipërm 2x120/140mm, përparëm 2x120/140mm, poshtëm 1x120/140mm, pasëm 1x120/140mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Fractal Design Define XL R2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE