Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Meshify C, me xham, i bardhë

Kodi i produktit:
233260
EAN:
7340172700104
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (3x), brendshëm 3,5" (2x)
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Slote për ftohës:
I sipërm 2x120/140mm, i montuar 2x120mm, i përparëm 3x120mm/2x140mm, i poshtëm 1x120mm, i pasëm 1x120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kasë kompjuteri cilësore, e cila është e përshtatshme për pllakat amë ATX, micro ATX dhe ITX, duke mbështetur të dy Intel dhe AMD. Brenda kasës ndodhen pesë slote për të strehuar hard disqet 2x 3.5 / 2.5 ” dhe 3x 2.5”. Gjatësia maksimale e kartës VGA është 315 mm (me ventilator të përparmë të instaluar). Lartësia maksimale e ftohësit CPU është 170 mm. Gjatësia maksimale e burimit është 175 mm. Ky model transportohet pa furnizim me energji, duke ju lejuar të zgjidhni burimin e energjisë për sistemin tuaj kompjuterik. Dimensionet e kasës janë (H x W x H) 409 x 217 x 453 mm dhe ka një palë konektorë USB 3.0 në pjesën e përparme, ku periferikë të ndryshëm, të tilla si maus, tastierë, disqet e jashtme dhe pajisje të tjera, dhe një palë lidhjeve audio tradicionale mund të lidhen me lehtësi 3.5mm jack. Kjo kasë Meshify C ofron shtatë pozicione të ventilatorëve. Dy ventilatorë 120 mm janë të përfshirë. Filtrat e pluhurit janë të vendosur në pjesën e përparme, në fund dhe në pjesën e sipërme, ku ventilatorët janë të montuar për të nxjerrë ajrin në kasë. Pozicioni i ventilatorit: 3x 120 / 2x 140 mm (1 i montuar ), 1 x 120 mm (i montuar), 2 x 120/140 mm dhe 1 x 120 mm. Kjo kasë peshon 6.16 Kg.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7340172700104
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
2x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17,2
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
31.5
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-MESH-C-WT-TG
Lansuar:
28. 3. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Bigtower
Ngjyra:
Bardhë
Numri i hapësirave për ftohës:
7
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
3+
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (3x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, Ballore me rrjetë për ajrosje, Filter për ajrosje, Panele anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
409 x 217 x 453
Pesha [kg]:
6,45
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
I sipërm 2x120/140mm, i montuar 2x120mm, i përparëm 3x120mm/2x140mm, i poshtëm 1x120mm, i pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Fractal Design Meshify C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE