Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kompjuterike XPG BATTLECRUISER Super, e bardhë

Kodi i produktit:
275740
Besueshmëria:
100
Materiali:
Çelik
Trashësia mm:
506
Prodhuesi:
XPG
Numri i hapësirave për karta:
7

Si të porosisim në Gjirafa50?

153.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë kompjuterike mbështet pllakat amë të formatit ATX, ATX të zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX. Përmban gjashtë pozicione për hard disqe me përmasa 2.5 inç dhe tri pozicione për hard disqe me përmasa 3.5 inç. Ka kontroller LED, filtra të pluhurit dhe paneli anësor i saj është transparent. Përfshin poashtu shtatë slote për kartelë dhetetë pozicione për ftohës, katër nga të cilët janë të parainstaluar dhe kanë përmasa 120 mm dhe ndriçim RGB. Ka konektorët vijues: 3.5mm jack (1x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (2x), USB 3.2 Gen 1 Type-C (1x).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Drita e pasme:
Po RGB
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
4x120mm RGB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
400
Gjerësia mm:
225
Lansuar:
19. 11. 2019
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
170
Lartësia mm:
485
Materiali:
Çelik
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Numri i ftohësve të montuar:
4
Numri i hapësirave për ftohës:
8
Numri i hapësirave për karta:
7
Prodhuesi:
XPG
Trashësia mm:
506
Ueb-i i prodhuesit:
Xpg.comcz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE