Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë BE QUIET Silent Base 600, e zezë

Kodi i produktit:
179202
EAN:
4260052184431
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (3x), brendshëm 2,5" (3-4x), brendshëm 3,5" (3-7x)

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Be Quiet është një nga kompanitë më të hershme që ka filluar të merret me prodhimin e absorbuesve të zhurmës për kompjuterë dhe pajisje të tjera dhe ka një numër rekord të shitjeve. Forma e kabinetit Be Quiet Pure Base 600 është unike, e bukur për nga pamja si dhe është shumë e sigurt. Në pjesën më të lartë ka dy porte USB 3.0 dhe 2 të tjerë 2.0, si dhe ka dhe 3 vende ideale për hard disqe me madhësi 3.5", 3 me madhësi 5.25", dhe 3 tjerë me 2.5". Ka dhe porte për kufje dhe mikrofona. Po ashtu ka vend dhe për 7 ventilatorë rreth 120 mm. Ju mund të kyçni dhe pllakën amë ATX,Micro ATX dhe një mini ITX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260052184431
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x140mm + 1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
40
Hapësirë për ftohës me ujë:
Kodi i prodhuesit:
BG006
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
3 Tetor 2015
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Middletower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
7
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
3
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
3
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
3
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (3x), brendshëm 2,5" (3-4x), brendshëm 3,5" (3-7x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Montim me bulona, menaxhues për kabllo, anësore transparente, filter për pluhur, ballore lëvizëse, kontroller për LED, izolim ndaj zhurmës
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
495 x 230 x 493
Pesha [kg]:
7,8
Prodhuesi:
Be quiet!
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 240/280mm, slot i përparëm 120/240mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Anësor 1x120mm, sipërm 2x120/140mm, montuar 1x120mm + 1x140mm, përparëm 2x140mm, poshtëm 1x120/140mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Anësor 1x120mm, sipërm 2x120/140mm, përparëm 2x140mm, poshtëm 1x120/140mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë BE QUIET Silent Base 600 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE