Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kasë 1stCool Gamer 2, USB 3.0, me lexues të kartelave të memories, e zezë

Kodi i produktit:
245638
EAN:
321321221312121212
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Prodhuesi:
1stCool
Përmasat e kutisë:
450 x 200 x 495
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pjesa e brendshme e Gamer 2 është e pajtueshme me pllakat ATX, kartelat grafike me gjatësi deri në 400 mm dhe ftohës CPU me lartësi deri në 165 mm. Gjithashtu ofron 2x 3.5 ? dhe 2-4x 2.5 ? pozicione të brendshme dhe 2x 5.25 pozicione të jashtme për konfigurimin e dëshiruar HDD / SSD dhe modulet e diskut ose zgjerimit. Gamer 2 ka gjithsej gjashtë pozicione për ventilatorë. Ka 2 pozicione në pjesën e sipërme për ventilatorët 120/140 mm, 3 x pozicione të përparme për ventilatorët 120 mm dhe 1 pozicion të pasmë për ventilatorët 120 mm. Sa i përket pjesës së jashtme, krijuesit vendosën për një dizajn modern elegant. Paneli i sipërm përmban 2x porte USB 2.0 dhe 1x port USB 3.0 për një sërë periferikësh, të tilla si maus, tastierë, disqet e jashtme dhe pajisje të tjera dhe dy porte audio për lidhje të përshtatshme me kufje dhe mikrofon. Një lexues i kartelës së memories është instaluar në anën e panelit të përparmë. Madhësia e kasës është 450 x 200 x 495 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
321321221312121212
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16.5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
40
Kodi i prodhuesit:
ML-GAMER2-AU-USB3-CR
Lansuar:
4. 10. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për karta:
7+
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (2-4x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
0
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, lexues për karta, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
450 x 200 x 495
Prodhuesi:
1stCool
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm, pasëm 1x120mm

Bashkangjitja Kasë 1stCool Gamer 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE