Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë 1stCool JAZZ 2, USB 3.0, e zezë

Kodi i produktit:
245630
EAN:
8594192890300
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
1stCool
Përmasat e kutisë:
350 x 165 x 355
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa 1stCool Jazz 2 ju ofron hapësira të mjaftueshme dhe menaxhim të lehtë të kabllove në mënyrë që të krijoni sistemin kompjuterik sipas dëshirave tuaja. Kasa është ndërtuar për pllakat amë të formatit ATX, micro-ATX dhe mini-ITX, mban 1x hapësirë të jashtme me madhësi 5.25", 3x hapësira të brendshme me madhësi 2.5" dhe 2x hapësira të brendshme me madhësi 3.5", mban 1x flutur me madhësi 120mm dhe drita LED si dhe 1x pozitë anësorë për flutur me madhësi 120mm, 2x pozita në pjesën e përparme për flutur me madhësi 120 mm dhe 1x pozitë në pjesën e pasme me madhësi 120 mm. Poashtu, kasa vjen me madhësi prej 385 x 200 x 422 mm si dhe mban ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594192890300
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16.5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
34,5
Hapësira për ftohës:
1x120mm LED
Kodi i prodhuesit:
MD-JAZZ2-AU-USB3-FBLUE
Lansuar:
4. 10. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i shtëpizës:
Middletower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
4
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (1x), brendshëm 2,5" (3x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
1
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente, ballore ajrosëse
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
350 x 165 x 355
Prodhuesi:
1stCool
Vendet për ftohës:
Anësore 1x120mm, përparme 2x120mm, pasme 1x120mm

Bashkangjitja Kasë 1stCool JAZZ 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE