Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Be quiet! Silent Base 601, me xham, e zezë

Kodi i produktit:
245058
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2-14x), brendshëm 3,5" (3-7x)
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240/360mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm, slot i pasëm 120/140mm
Prodhuesi:
Be quiet!

Si të porosisim në Gjirafa50?

132.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Be Quiet! Silent Base 601 është kasë që ju ofron hapësirë të mjaftueshme për të ndërtuar një kompjuter me nivel shumë të ulët të zhurmës dhe performancë të lartë. Aksesori është përshtatur për pllakat amë të formatit E-ATX, ATX, M-ATX dhe mini-ITX, ju ofron 14x haëpsira të brendshme me madhësi 2.5" dhe 7x hapësira të brendshme me madhësi 3.5", ofron 3x hapësira për flutura në pjesën e lartë dhe të përparme dhe 1x hapësirë në pjesën e pasme me madhësi 120 mm / 140 mm si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
2x140mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
18.5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
44,9
Kodi i prodhuesit:
BGW26
Lansuar:
21. 9. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i shtëpizës:
Middletower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
8
Numri i hapësirave për karta:
9
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2-14x), brendshëm 3,5" (3-7x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pajisje speciale:
Filter për pluhur, anësore transparente, komandë për ftohës, izolim ndaj zhurmës
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
532 x 240 x 514
Pesha [kg]:
11,22
Prodhuesi:
Be quiet!
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240/360mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm, slot i pasëm 120/140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com
Vendet për ftohës:
HDD 1x120/140mm, sipërm 3x120/140mm, përparëm 3x120/140mm, pasëm 1x120/140mm

Bashkangjitja Kasë Be quiet! Silent Base 601 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE