Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Cougar Gemini T

Kodi i produktit:
251391
EAN:
4715302441876
Numri i hapësirave për ftohës:
9
Sistem ftohës me ujë:
Slot anësor 120/240mm, slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm, slot i pasëm 120mm
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Prodhuesi:
Cougar

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
169.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Binjakët T do të ju dallojnë dhe do të ofrojnë më shumë se të tjerët. Ky kabinet i ri COUGAR ndryshon konventa me dizajn inteligjent që kombinon fuqinë dhe inovacionin në një paketë të ndriçuar RGB dhe mbështetjen për ngritjen vertikale të kartës grafike. Kasa e kompjuterit COUGAR Gemini T në formatin miditower do të ofrojë hapësirë të mjaftueshme për të instaluar pllakat amë Mini ITX / Micro ATX / ATX / CEB / E-ATX. Produkti është i pajisur me ndriçim RGB dhe paneli i përparmë përmban porte: 1x USB 3.1 Type-C, 2x USB 3.0, lidhës mikrofon, audio dhe RGB. Kasa ofron hapësira në rritje për 7 + 2 karta PCI, deri në 2.5 "dhe 2" 3.5 "disqet. Ftohja është në përputhje me 120 mm radiatorë: 140mm, 240mm, 280mm dhe 360mm të integruar. Kasa e kompjuterit mund të pajiset me ftohjen e ujit, i cili në mënyrë efikase dhe të qetë mund të përpunojë procesorë. Ju mund të gjeni të gjithë gamën e ftohësve të ujit në Water Cooling Tree thjesht zgjidhni një madhësi të pajtueshme sipas parametrave të kabinetit dhe kasa e kompjuterit mund të bëhet e ngurtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4715302441876
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
3x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
40
Kodi:
106KMT0001-00
Lansuar:
22. 12. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x), USB-C 3.1 (1x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
3+
Numri i hapësirave për ftohës:
9
Numri i hapësirave për karta:
9
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (3-5x), brendshme 3,5" (2x)
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, kontroller për LED, ndriçim, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
227 x 535 x 527
Prodhuesi:
Cougar
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Slot anësor 120/240mm, slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm, slot i pasëm 120mm
Vende për ftohës:
Anësore 2x120mm, sipërm 3x120mm/2x140mm, përparëm 3x120mm, pasëm 1x120mm

Bashkangjitja Kasë Cougar Gemini T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE