Kasë Evolveo Functio 1, e zezë

Kodi i produktit:
247969
EAN:
8594161339335
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Prodhuesi:
Evolveo
Përmasat e kutisë:
420 x 210 x 510
Parametrat e energjisë:
Bez zdroje, Podpora ATX standardu, Spodní umístení

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161339335
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17,9
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
37
Kodi:
CAEFunctio1
Lansuar:
25. 10. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për karta:
7+
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
0
Pajisje speciale:
Cable management, LED controller, Osvetlení, Perforované celo, Prachové filtry, Pruhledná bocnice
Parametrat e energjisë:
Bez zdroje, Podpora ATX standardu, Spodní umístení
Përmasat e kutisë:
420 x 210 x 510
Prodhuesi:
Evolveo
Vende për ftohës:
Horní 2x120/140mm, Prední 3x120mm/2x140mm, Zadní 1x120/140mm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE