Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Evolveo Functio 1, e zezë

Kodi i produktit:
247969
EAN:
8594161339335
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Prodhuesi:
Evolveo
Përmasat e kutisë:
420 x 210 x 510
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kasa Evolveo Functio 1 ofron dizajn modern dhe fuksional me pjesë anësore prej xhami të përforcuar, filtër të pluhurit dhe rripe LED të ylberit RGB. Brenda kasës ka pozicione për 2 x 3.5 inç dhe 2x 2.5 inc HDD/SSD. Gjatësia maksimale e kartës VSA është 370 mm dhe lartësia maksimale e ftohësit është 179 mm. Ky model vjen pa furnizim me energji. Dimensionet e kasës janë 420 x 210 x 510 mm. Paneli i përparmë posedon 2 porte për USB 2.0 dhe 1 port për USB 3.0, dhe poashtu ka edhe porte të tjera që lejojnë lidhjen me testaturë, maus, pajisje tjera dhe dëgjuese. Kjo kasë poashtu ofron 6 pozita për ftohës me këto pozicione: 3 x 120 mm ose 2 x 140 mm në pjesën e përparme, 2 x 120 apo 140 mm në pjesën e lartë, dhe 1 x 120 apo 140 mm në pjesën e poshtme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161339335
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17,9
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
37
Kodi:
CAEFunctio1
Lansuar:
25. 10. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
0
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, kontroller për LED, ndriçim, ballore ajrosëse, filter për pluhur, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
420 x 210 x 510
Prodhuesi:
Evolveo
Vende për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120/140mm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE