Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Define 7,bardhë / zi

Kodi i produktit:
281628
Besueshmëria:
100 %
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm, 420mm
Trashësia mm:
547
Sistem ftohës me ujë:
Sipër 120/140/240/280/360/420mm slot, Para 120/140/240/280/360mm slot, Poshtë 120/140/240/280mm slot, Prapa 120mm slot
Prodhuesi:
Fractal Design

Si të porosisim në Gjirafa50?

196.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa e kompjuterit Fractal Design Define 7 me ngjyrë të zezë përkrahë pllakëzat amë të tipit ATX, Extended ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. Dizajni i brendshëm ka hapësirë për vendosjen e disqeve me dimensione 6x 3.5 / 2.5 "dhe 4x 2.5", si dhe është dizajnuar me hapësirë të veçantë për instalimin e drive-ve optik, vend të kartës grafike dhe vende të rregullatorëve.Lartësia maksimale e ftohësit e CPU është 185 mm dhe gjatësia maksimale e burimit është 250 mm.. Përveç kësaj, kasa ka pozicionet shtesë edhe për nëntë ftohës me madhësi 140mm, ku 3 janë të instaluara. Pjesa e përparme e kasës ka dy porte USB 2.0, 2 porte USB 3.2 Gen1, 1 porte USB 3.2 Gen2 tip-C dhe 2 porte 3.5 mm lidhës audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7340172702238
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të integruar:
3x140mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
491
Gjerësia mm:
240
Kodi:
FD-C-DEF7A-05
Lansuar:
22. 2. 2020
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
185
Lartësia mm:
475
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x), USB-C 3.2 Gen 2 (1x)
Materiali:
Çelik
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm, 420mm
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Numri i ftohësve të montuar:
3
Numri i hapësirave për ftohës:
9
Numri i hapësirave për karta:
9
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, Filter për pluhur, Panele anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa furnizimin me energji elektrike, mbështetje standarde ATX
Pesha kg:
13,45
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Sipër 120/140/240/280/360/420mm slot, Para 120/140/240/280/360mm slot, Poshtë 120/140/240/280mm slot, Prapa 120mm slot
Trashësia mm:
547
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE