Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Inspire K1 RGB Midi-Tower Tempered Glass, e zezë

Kodi i produktit:
826738CK
EAN:
5999094002760

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 
Ju kurseni : 4.00   (7%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kasë elegante e cila është projektuar për lojtarët. Kasa ka nje panel anesor dhe pjesen e perparme me xham. Ne brendesi te saj ka te instaluar dy ftohese RGB-LED 120 mm dhe duken mjaft bukur me dizajnin e tyre. Brenda kasës mund të instaloni 3x 3,5 and 2x 2,5" drive slote. Gjithashtu ne te gjeni portet 2x USB 2.0 / 1x USB 3.0 & HD Audio In/Out. Eshte kompatibile me pllakat ame ATX. Dimensionet e kases jane 175 x 350 x 410 mm (W x H x D)

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999094002760
Vendi i origjinës:
Hungary

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE