Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Inspire K1 RGB Midi-Tower Tempered Glass, e zezë

Kodi i produktit:
826738CK
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 
Ju kurseni : 16.87   (32%)
36.63 € * Përfshirë TVSH-në
32% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.05 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kasë elegante e cila është projektuar për lojtarët. Kasa ka nje panel anesor dhe pjesen e perparme me xham. Ne brendesi te saj ka te instaluar dy ftohese RGB-LED 120 mm dhe duken mjaft bukur me dizajnin e tyre. Brenda kasës mund të instaloni 3x 3,5 and 2x 2,5" drive slote. Gjithashtu ne te gjeni portet 2x USB 2.0 / 1x USB 3.0 & HD Audio In/Out. Eshte kompatibile me pllakat ame ATX. Dimensionet e kases jane 175 x 350 x 410 mm (W x H x D)

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment
EAN:
:
-

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE