Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Kolink Bastion RGB, me xham, e bardhë

Kodi i produktit:
722481CK
EAN:
5999094003309
Porte hyrësedalëse:
2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x për audio, 1x RGB / reset switch
Slote të montuara:
1x 120 mm
Slote për radiator:
1x 240/280 mm (në pjesën e përparme) 1x 240 mm (te mbrojtësja e PSU ) 1x 120 mm (në pjesën e pasme)
Slote për ftohës në pjesën e përparme:
2x 120/140 mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 
Ju kurseni : 7.00   (11%)
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999094003309
Formati:
E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës grafike:
370mm
Hapësirë për PSU:
1x standard ATX (opsional)
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së:
160 mm
Materiali:
Xham, plastikë
Ngjyra:
E bardhë
Përmasat:
482 x 200 x 397 mm
Pesha:
5.9kg
Porte hyrësedalëse:
2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x për audio, 1x RGB / reset switch
Prodhuesi:
Kolink
Slote për disqe:
2x 3.5 / 2.5", 2x 2.5"
Slote për ftohës në pjesën e pasme:
1x 120 mm
Slote për ftohës në pjesën e përparme:
2x 120/140 mm
Slote për radiator:
1x 240/280 mm (në pjesën e përparme) 1x 240 mm (te mbrojtësja e PSU ) 1x 120 mm (në pjesën e pasme)
Slote të montuara:
1x 120 mm
Slote zgjeruese:
7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE