Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Kolink Bastion RGB Midi-Tower Tempered Glass, e zezë

Kodi i produktit:
575223CK
EAN:
5999094003019
Formati:
E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x 120 mm (prapa)
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së:
160mm
Gjatësia maksimale e kartës grafike:
370mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 
Ju kurseni : 4.00   (6%)
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999094003019
Formati:
E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x 120 mm (prapa)
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së:
160mm
Gjatësia maksimale e kartës grafike:
370mm
Grancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira për ftohës:
2x 120/140 mm (përpara) 2x 120 mm (sipër ) 1x 120 mm (prapa)
Materiali:
Xham, plastikë
Ngjyra:
E zezë
Përmasat:
482 x 200 x 397 mm
Pesha:
5.9kg
Porte hyrësedalëse:
2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x per audio, 1x RGB / reset switch
Prodhuesi:
Kolink
Slote për disqe:
2x 3.5 / 2.5", 2x 2.5"

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE