Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Kolink Horizon RGB Midi-Tower, Tempered Glass, e zezë

Kodi i produktit:
254329CK
EAN:
5999094002296
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektorë lidhës USB:
Lidhës audio:

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 
Ju kurseni : 11.25   (13%)
75.25 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.27 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Kolink vjen me një kasë Midi Tower për pllakat amë deri në formatin ATX. Paneli i përparme dhe anësor i punuar me xham të fortësuar. 4 flutura 120mm RGB me telekomandë të instaluara fabrikisht. Kasa posedon sllote për hard disqe 2x 3.5" / 3.5", dhe 3x 2.5". Hapësirë për radiatorë 120 dhe 360 mm. Filtrat e pluhurit mund të hiqen. Paneli I / O me 2x USB 3.0, 1x USB 2.0 & Audio HD. Ngjyra e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999094002296
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektorë lidhës USB:
Lidhës audio:
Lloji i furnizuesit të energjisë:
1x standard ATX (opsional)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5:
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5:
2
Numri i porteve USB 2.0:
1
Numri i porteve USB 3.0:
2
Slot zgjërues shtesë:
7
Vendi i origjinës:
Hungary

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE