Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Kolink Horizon RGB Midi-Tower, Tempered Glass, e zezë

Kodi i produktit:
254329CK
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Kolink vjen me një kasë Midi Tower për pllakat amë deri në formatin ATX. Paneli i përparme dhe anësor i punuar me xham të fortësuar. 4 flutura 120mm RGB me telekomandë të instaluara fabrikisht. Kasa posedon sllote për hard disqe 2x 3.5" / 3.5", dhe 3x 2.5". Hapësirë për radiatorë 120 dhe 360 mm. Filtrat e pluhurit mund të hiqen. Paneli I / O me 2x USB 3.0, 1x USB 2.0 & Audio HD. Ngjyra e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE