Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Kolink Inspire K5 RGB Midi-Tower Tempered Glass - e zezë

Kodi i produktit:
898147CK
EAN:
5999094003163
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Bardhë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së cm:
160 mm
Gjatësia maksimale e kartës cm:
310 mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 
Ju kurseni : 7.00   (15%)
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999094003163
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Bardhë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së cm:
160 mm
Gjatësia maksimale e kartës cm:
310 mm
Lidhësit:
USB 2.0, USB 3.0, x output (3.5 mm jack, TRS), 1x input (3.5 mm jack, TRS)
Lloji i shtëpizës:
Mid Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
1x 120mm
Numri i hapësirave për ftohës:
4
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (2x), brendshme 2.5" / 3.5" (2x)
Prodhuesi:
Kolink
Sinkronizim të RGB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE