Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kasë Kolink Nimbus RGB, e zezë

Kodi i produktit:
245367ck
EAN:
5999094003149
Lloji:
ATX
Ndriçim:
Ngjyra:
E zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999094003149
Lloji:
ATX
Ndriçim:
Ngjyra:
E zezë

Bashkangjitja Kasë Kolink Nimbus RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE