Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Kolink Observatory RGB Midi-Tower Tempered Glass, me xham, e bardhë

Kodi i produktit:
976632CK
EAN:
59990940025001
Ngjyra:
E bardhë
Slote për disqe:
4x 2.5" (brendshëm), 2x 3.5" (brendshëm)
Prodhuesi:
Kolink
Porte hyrësedalëse:
2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x për audio

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
59990940025001
Formati:
E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
3x 120 mm RGB (në pjesën e përparme) 1x 120 mm RGB (në pjesën e pasme)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së:
160mm
Gjatësia maksimale e kartes grafike:
380mm
Hapësira për radiator:
1x 240 mm / 280 mm (përparëm) 1x 240 mm / 280 mm (pasëm)
Hapësirë për PSU:
1x standard ATX deri në 200mm
Lloji i kasës:
Mid-Tower
Materiali:
Çelik, xham
Ngjyra:
E bardhë
Numri i hapësirave për ftohës:
3x 120 mm / 2x 140 mm (përparëm) 2x 120 mm / 2x 120 mm (sipërm) 1x 120 mm (pasëm)
Përmasat:
201 x 453 x 435 mm (me këmbë), 201 x 435 x 435 mm (pa këmbë)
Pesha:
6.8kg
Porte hyrësedalëse:
2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x për audio
Prodhuesi:
Kolink
Slote për disqe:
4x 2.5" (brendshëm), 2x 3.5" (brendshëm)
Slote zgjeruese:
7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE