Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Kolink Observatory RGB

Kodi i produktit:
152481CK
EAN:
5999094002494
Ndriçim:
USB 2.0:
X3
Slot PCI:
X7
Prodhuesi:
Kolink

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999094002494
Filter:
Ftohës të integruar:
4 x 120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Hapësira për disqe:
2x 2.5", 2x 3.5"
Kodi i prodhuesit:
152481CK
Kontroller për ftohës:
Jo
Lexues për karta:
Jo
Lloji:
ATX
Lloji i kasës:
Midi-Tower
Materiali:
Çelik, xham
Ndriçim:
Ngjyra:
E zezë, transparente
Ngjyra e ndriçimit:
RGB
Panel anësor:
Xham
Përmasat mm:
210 x 453 x 435
Pesha kg:
6.8
Prodhuesi:
Kolink
Slot PCI:
X7
USB 2.0:
X3
USB 3.0:
X1

Bashkangjitja Kasë Kolink Observatory RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE