Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Kolink Quantum RGB Midi Tower, Tempered Glass, e zezë

Kodi i produktit:
201281CK
EAN:
5999094003231
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektorë lidhës USB:
Lidhës audio:

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Kolink vjen me një kasë Midi-Tower për pllakat amë deri në formatin E-ATX. Kasa posedon panel anësorë me xham të fortësuar. Paneli i përparmë posedon prerje diagonale në formë të rrjetës, ofron ndriqim RGB LED. Fluturë 120mm e instaluar fabrikisht me RGB LEDS prapa. Me mundësi instalimi të ftohësve deri në 5x120mm. Hapësirë për kartat grafike deri në 340 mm, ftohës të CPU deri në 155 mm të gjatë. Paneli I / O me kontrollues për RGB-LED, 1x USB 3.0 dhe 1x USB 2.0 Ngjyra e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999094003231
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektorë lidhës USB:
Lidhës audio:
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5:
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5:
2
Numri i lidhësve audio:
1
Numri i porteve USB 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0:
1
Prodhuesi:
Kolink
Slot zgjërues shtesë:
7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE