Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Kolink Stronghold Midi Tower, Tempered Glass, e bardhë

Kodi i produktit:
527177CK
EAN:
5999094002784
Filtër:
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektorë lidhës USB:

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Kolink vjen me një kasë Midi-Tower me ngjyrë të bardhë për pllakat amë deri në formatin E-ATX. Pjesa anësore e bërë nga qelqi i trashë 4 mm. 2 flutura 120mm të instaluara fabrikisht, dhe mundësi të instalimit deri në 6 copa. Mbështetje për radiatorët deri në 280 mm. Kasa posedon slote për hard disqe 2x 2.5" / 3.5". Kartat grafike deri në 380 mm gjatësi dhe ftohësi CPU deri në 160 mm lartësi

Paneli I / O me 2x USB 2.0 / 1x USB 3.0 & HD-Audio In / Out. Ngjyra e bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999094002784
Filtër:
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektorë lidhës USB:
Lidhës audio:
Ngjyra:
Bardhë
Numri i lidhësve audio:
1
Numri i porteve USB 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0:
1
Slot zgjërues shtesë:
7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE