Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Kolink VOID RGB Midi-Tower, me xham, e zezë

Kodi i produktit:
399557CK
EAN:
843816100867
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së:
160mm
Prodhuesi:
Kolink
Porte hyrësedalëse:
2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x për audio, RGB / reset switch
Pesha:
5.9kg

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 
Ju kurseni : 8.00   (13%)
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843816100867
Formati:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x 120 mm (në pjesën e pasme)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e burimit të energjisë:
180mm
Gjatësia maksimale e kartës grafike:
380mm
Hapësira për ftohës:
3x 120 mm (përpara) 2x 120 mm (sipër) 1x 120 mm (në pjesën e pasme)
Hapësirë për PSU:
1 x standard ATX
Hapësirë për radiator:
1x 240 mm (në pjesën e përparme)
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së:
160mm
Materiali:
Plastikë, xham
Ngjyra:
E zezë
Përmasat:
190 x 430 x 400 mm
Pesha:
5.9kg
Porte hyrësedalëse:
2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x për audio, RGB / reset switch
Prodhuesi:
Kolink
Slote zgjeruese:
7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE