Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kompjuteri Chieftec Chieftronic G1, e zezë

Kodi i produktit:
258651
Besueshmëria:
100 %
Numri i ftohësve të montuar:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com
Trashësia mm:
502
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120/140/240 / 280mm, i poshtëm 120/240 / 360mm, i prapëm 120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Chieftec sjell në treg kasën e kompjuterit të lojrave të quajtur Chieftronic G1. Ajo ofron një dizajn interesant të panelit të përparmë me një palë shirita 5V RGB LED të konfigurueshëm. Këto plotësohen nga një ventilator RGB i konfigurueshëm 5V 120 mm. Paneli anësor është bërë nga xhami. Brenda kasës janë ndarjet 2 x 3.5 " dhe 4x 2.5" për HDD / SSD. Gjatësia maksimale e kartës grafike mund të jetë 400 mm. Lartësia e ftohësit CPU mund të jetë një maksimum 160 mm. Kjo kasë vjen pa furnizim me energji elektrike, dhe falë kësaj, ju keni mundësinë të zgjidhni një burim me fuqinë e duhur për ta montuar në kompjuterin tuaj. Dimensionet e kasës janë 502 x 210 x 476 mm. Në panelin e përparmë do të gjeni 2x lidhës USB 3.0 dhe 2x lidhës USB 2.0, të cilët lehtë mund të lidhen me periferikë të ndryshëm si maus, tastierë, disqe të jashtme, dhe pajisje të tjera dhe lidhës audio 2x 3.5 mm jack për kufje dhe mikrofon. Kjo kasë është e pajtueshme me pllakat amë ATX, mATX dhe mini-ITX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
7532630760526
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x120mm RGB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
400
Gjerësia mm:
210
Kodi:
GR-01B-OP
Lansuar më:
3. 4. 2019
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
160
Lartësia mm:
476
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Materiali:
Çelik
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Brendshme 2.5" (4x), brendshme 3.5" (2x)
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, telekomandë, kontrollues LED, ndriçim, filtra pluhuri, panel anësor transparent, kontrollues të ventilatorëve
Parametrat e energjisë:
Nuk ka burim energjie, mbështet standardin ATX, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
502 x 210 x 476
Pesha kg:
8
Prodhuesi:
Chieftec
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120/140/240 / 280mm, i poshtëm 120/240 / 360mm, i prapëm 120mm
Trashësia mm:
502
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com
Vende për ftohës:
Përpara 2x120 / 140mm, Poshtë 3x120mm, Prapa 1x120mm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE