Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kompjuteri MICRONICS L1, 120mm ARGB, me xham, e bardhë

Kodi i produktit:
262731
Drita e pasme:
Po (RGB)
Materiali:
Çelik
Trashësia mm:
404
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120/240/360mm
Prodhuesi:
MICRONICS

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë MICRONICS L1 është në përputhje me pllakat amë ATX, mATX dhe Mini-ITX, me kartela grafike deri në 350 mm dhe ftohës CPU deri në 158 mm të lartë. Ajo ofron pozicionet e brendshme 2x 3.5 " dhe 3x 2.5" për konfigurimin e kërkuar HDD / SSD dhe drive. Kasa mbështet burimet ATX. Sa i përket pjesës së jashtme, krijuesit vendosën për një dizajn modern dhe elegant. Pjesa anësore është bërë nga xhami, për një pamje interesante të komponentëve. Në panelin e sipërm ekzistojnë 2x lidhje USB 2.0 dhe 1x lidhje USB 3.0, ku periferikë të ndryshëm si maus, tastierë, disqet e jashtme dhe pajisje të tjera mund të lidhen lehtësisht. Ekziston edhe një 3.5mm jack tradicional për kufje dhe mikrofon dhe një kontrollues i ndriçimit RGB. Dimensionet e kasës janë 427 x 195 x 404 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
88094360624751
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x120mm RGB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës [mm]:
350
Gjerësia mm:
195
Kodi:
L1 WHITE
Lansuar:
13. 6. 2019
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së [mm]:
158
Lartësia mm:
427
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Materiali:
Çelik
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i hapësirave për ftohës:
5
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5"(2-3x), brendshëm 3,5" (2x)
Pesha kg:
3.96
Prodhuesi:
MICRONICS
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120/240/360mm
Trashësia mm:
404
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com

Bashkangjitja Kasë kompjuteri MICRONICS L1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE