Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kompjuterike Shard

Kodi i produktit:
264626
Besueshmëria:
100 %
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Trashësia mm:
423,5
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120/240mm
Prodhuesi:
Aerocool

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë elegante kompjuterike ka panel akriliku anësor dhe dizajn interesant në panelin e përparmë me ndriçim RGB LED. Është e përshtatshme për pllaka amë ATX, mATX dhe mini-ITX. Përmasat e saj janë 444 x 194 x 423.5 mm. Përfshin hapsirë 2x3.5'' dhe 2x2.5'' për hard disqe HDD/SSD. Gjatësia maksimale e kartës VGA është 355 mm (pa ftohësin e përparmë). Lartësia maksimale e ftohësit CPU është 155 mm. Ka tetë pozicione për ftohës prej të cilëve përfshin një 120 mm. Në panelin e sipërm ka një konektor USB 3.0, dy USB 2.0 dhe dy konektorë jack 3.5 mm si dhe butona për kontrollimin e ndriçimit RGB LED.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4718009157682
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
355
Gjerësia mm:
194
Kodi:
MLGSHARD9
Lansuar:
12. 7. 2019
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
155
Lartësia mm:
444
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Materiali:
Ocel
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i hapësirave për ftohës:
8
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (2x)
Prodhuesi:
Aerocool
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120/240mm
Trashësia mm:
423,5
Ueb-i i prodhuesit:
Aerocool.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE