Kasë MICRONICS FRONTIER H100, e zezë

Kodi i produktit:
249772
EAN:
8809436061485
Ftohës të montuar:
1x80mm
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809436061485
Ftohës të montuar:
1x80mm
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i sloteve:
Interní 2,5" (1x), Interní 3,5" (1x)
Pajisje speciale:
Nepruhledná bocnice, Osvetlení
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie
Përmasat e kutisë:
405 x 360 x 175
Pesha [kg]:
2.1
Prodhuesi:
MICRONICS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE